HomeO Nas
Architektura i drewno

ZPD HOLZ funkcjonuje od 1997 roku w branży przetwórstwa drewna.

Zajmujemy się produkcją mebli ogrodowych oraz sprzedażą drewna konstrukcyjnego tj(więźby dachowe, łaty, deski) Naszym priorytetem jest dostarczenie do klienta produktu wysokiej jakości o oryginalnym wzornictwie. Wciąż doskonalimy się w tej dziedzinie i dlatego z powodzeniem dopracowujemy własny proces produkcyjny. Firma rodzinna składająca się ze zgranego zespołu oraz odpowiedniego sprzętu i maszyn owocują w coraz większe zaufanie naszych zadowolonych klientów.

Surowiec z którego wykonujemy wyroby pochodzi z Lasów Państwowych po czym przechodzi skrupulatną selekcję tak aby wyroby były z najwyższej jakości drewna. Proces naszej produkcji obejmuje wszystkie etapy związane z cięciem -suszeniem-struganiem -formatowaniem-szlifowaniem oraz malowaniem co ma związek z minimalizowaniem kosztów produkcyjnych z zachowaniem konkurencyjnych cen na rynku oraz jakości produktu.

Wiemy ze etap końcowy jest nie zwykle istotny dla Państwa dlatego kładziemy ogromny nacisk na czystość i schludność wykonania, dbamy także o detale i jakość tak aby KAŻDY mebel który opuszcza stolarnie był najwyższej klasy - po prostu IDEALNY w swojej prostocie.

Jeśli potrzebujecie Państwo sposobu na upiększenie ogrodu oraz zmianę przestrzeni w której się znajdujecie na co dzień ...

To najlepszy wybór!!!

 Nasze
Liczby

% zadowolonych klientów

lat na rynku

miesiące gwarancji


Zadzwoń

Jesteśmy do Państwa dyspozycji - odpowiemy na Wasze pytania. Czekamy na kontakt.
Pierzwin, Zielonogórska 20; 66-010 Nowogród Bobrz.

zpdholz@wp.pl

663-912-177

Pracujemy:
Pon - Pt
w godzinach:
8:00 - 17:00